مقدمه ای بر Shadowlands : محفل های رِوِندرت و وِنتیر

شدولند - تایتان گیم - خرید گیم تایم

در شدولند سفر قهرمانان ازرات به سوی قلمرو مرگ بعد از آن که سیلواناس ویندرانر پرده میان مرگ و زندگی را پاره می کند (اشاره به شکستن کلاه خود لیچ کینگ) شروع می‌شود . بازیکنان به اکتشاف در چهار منطقه جدید می‌پردازند باستیون  و مالدراکسوس و اردنویلد و روندرت – بازیکنان محفل هایی را می‌بینند که بر دنیای بعد از مرگ حکومت می‌کنند و مقصد اخر شما در داستان اصلی قلمرو تاریکِ روندرت است.

به روندرت خوش آمدید

شما با یک خبر فوری از سر دناتریوس اربابِ روندرت و حاکم ونتیر به روندرت میرسید .

این سرزمین درگیر شورشی است که بخاطر کمبود انیما بوجود امده است . تنها چیزی که از زنده ماندن مهم تر است بصیرت شماست. شما وارد لانه ی نگهدارندگان راز ها شده اید که همان قدری همه چیز را می شنوند خطرناک هم هستد . اگر می‌خواهید که دستورات را به پایان برسانید و این سرزمین را نجات دهید باید دقیق عمل کنید و به غرایز خود اعتماد کنید در ونتیر همه چیز آنچه دیده می‌شود نیست . دوستان شما خیلی راحت می‌توانند به دشمنان قدرتمندی تبدیل شوند.

تمام روح های که به روندرت وارد می‌شوند یک سن استون دریافت می‌کند (سنگ گناه).هر کار اشتباهی که در زندگی انجام داده اید روی این سنگ به همراه اسم شما هک شده است . مکان آن را مخفی نگه دارید و هرکاری که می توانید انجام دهید تا همه ی گناهان را از روی آن پاک کنید.

خرید Shadowlands

مکانِ افتخار

روندرت از هفت منطقه مخطلف تشکیل شده است و هر کدام از این مناطق تحت حاکمیت یک هاروستر قدرتمندِ ونتیر است که از زمانی که این مکان بوجود آمده روح ها را به توبه کردن دعوت می‌کنند . به آن‌هایی که با موفقیت تغییر می‌کنند یک حق انتخاب داده می‌شود به اوربیوس برگردند تا به یک زندگی پس از مرگ دیگر بروند یا در روندرت بمانند و به یک منتیر تبدیل شوند . آنهایی که در مقابل رستگاری مقاوت کنند به ماو تبعید می‌شوند.

بعضی از آموزهای ونتیر ها سوال برانگیز است ولی باید بدانید مخالفان در این سرزمینِ تاریک ناپدید میشوند

منطقه ی فریبنده ترین ونتیرِ وفادار به دناتریوس . کسل فارد برای تمام  کسانی که با اربابش متحد نیست مکان بسیار خطرناکی است . اشرافی که در دژ مرکزی اقامت دارند قدیمیترین ونتیرها هستند و جایگاه ی را در کنار ارباب خود دارند آنها توسط کانتس – هاروسترِ دزایر کنترل میشوند.

روندرت در شدولند

اداره شده توسط فیارستالکر هاروستر وحشت . بخش فورست تشکیل شده از مکانهایی برای شکار است . جاهای که ونتیر لیچ از کشتن شکارهایش لذت میبرد . خارج شدن راحت است فقط کافست به شکارها امیدواری و ازادی بدهید و بعد آنها را شکار کنید یک درس خشن درباره ی فروتنی

روندرت در شدولند سری جدید

اولین قدم های قهرمانان ازروت در روندرت بخش دهکده ی دارخاون است . که حاکمیتش در اختیار هاروستر حسادت است این دهکده کوچک پر است از دِرِدگرز و ونتیر که تشویق میشوند به این که در این مکان به راحتی در کنار  اشراف ساکن بخش کسل زندگی کنند . در پایین قلعه شهروندان در رنج با حسادت به همه چیز نگاه می‌کنند در حالی که کمبود انیما باعث نابودی بیشتر این مکان می‌شود .

روندرت در شدولند تایتان گیم

خرید گیم تایم

قلعه ی ناتریا در شدولند

بالاتر از همه قلعه ی سر دناتریوس است. قلعه ی ناتریا. این دژ قدیمی و مستحکم خانه ی ارباب و وفاداران اوست. اگر به خائن های شورشی گوش دهید چیزهای شیطانی میبینید که میتواند تمام جوامع شدولند را در هم بشکند.

قلعه ناتریا در شدولند

قلعه ناتریا در سری جدید شدولند تایتان گیم

منبع مقاله: سایت بلیزارد

بیشتر بخوانید : شدولندز ، آشنایی با دنیای مردگان

بیشتر بخوانید

شدولند - خرید گیم تایم

تا به اینجا در شدولند

با گذشت چند هفته از بازی شدولند میتوان گفت بازی شدولند از نسخه ی قبلی در بخش های مختلف بسیار قدرتمند تر

2 دیدگاه دربارهٔ «مقدمه ای بر Shadowlands : محفل های رِوِندرت و وِنتیر»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا