فروشگاه بلیزارد

فروشگاه بلیزارد

در این مقاله با معرفی مختصر فروشگاه اینترنتی کمپانی بلیزارد در خدمتتان هستیم که ابتدا کل فروشگاه و به طور اختصاصی تر قسمت World of Warcraft  فروشگاه را مورد بررسی قرار می دهیم .

محصولات فروشگاه بلیزارد به بازی های Diablo , World of Warcraft , Starcraft , Overwatch , Cod MW , Heroes of the Strom و چند بازی دیگر خلاصه می‌شود که بیشترین سهم آن در اختیار دنیای وارکرافت می باشد.

در بازی های دیگر فروشگاه ، بلیزارد فقط به فروش نسخه های مختلف آن بازی بسنده کرده و محصولات جانبی و انحصاری خاصی در اختیار بازیکنان قرار نداده است ولی در بازی هایی همچون Overwatch و Call of Duty Modern Warfare هم فروش درون برنامه ای و هم فروشگاه وسیعی از طریق Battle.net را داراست .

بخش World of Warcraft فروشگاه بلیزارد

بخش World of Warcraft  که سهم اساسی و سود آور فروشگاه کمپانی بلیزارد نیز محسوب می شود در 8 قسمت مختلف دسته بندی شده است:

قسمت اول  Games  که شما می توانید در آن جا نسخه های مختلف بازی از نسخه های قدیمی تا حال و نسخه هایی که به زودی قرار است منتشر شوند را خریداری یا پیش خرید کنید .

قسمت دوم برای خرید گیم کارت می باشد . بعضی از بازی های بلیزارد از جمله دنیای وارکرافت به صورت رایگان در دسترس نیستند و برای استفاده نیاز به خرید گیم تایم های مورد نیاز بازی می باشد. این گیم تایم ها را می‌توانید به صورت 1 ماهه ، 3 ماهه و 6 ماهه خریداری کنید که هر 3 این محصولات در سایت ما برای خریداری موجود هستند .

قسمت سوم Mount  های بازی هستند که می توانید در این قسمت مانت هایی را که به هیچ عنوان در بازی نمی توانید به دست بیاورید را با قیمت های نسبتا مناسب بلیزارد خریداری کنید که از معروف ترین آن‌ها می توان به مانت های : Warforged Nightmare , Heart of the Aspects و … اشاره کرد .

قسمت چهارم و پنجم شامل  pet  و toy  های درون بازی می باشد که با خرید آن‌ها در بازی این آیتم ها برای قهرمان های شما اضافه می شود و می توانید از قابلیت های ان استفاده کنید که از معروف ترین toy  ها می توان به  : Transmorpher  و از معروف ترین Pet  ها می توان به : Argi , Lil Ragnaros , Twilight , Pandaren Monk    اشاره کرد .

قسمت ششم و هفتم فروشگاه شامل Bundles  و Gear و آیتم های جانبی بازی از جمله  اکشن فیگور ها ، اسباب بازی ها ، عروسک ها ، لباس ها ، کلاه ، تی شرت و …. بازی می باشد که به صورت حضوری تحویل سفارش دهندگان بازی می شود .

قسمت آخر و پر کاربرد فروشگاه بلیزارد سرویس های بازی است. این بخش شامل مواردی همچون تغییر Race  هیرو ، جابه حایی و Transfer  کردن کاراکتر بازی ، تغییر جنسیت هیرو ، جا به جایی کاراکتر از هورد به الیانس و بر عکس آن ، تغییر نام هیرو در بازی ، گرفتن بوست لول ماکسیمم بازی ، خرید Wow Token  که خودش شامل 2 کاربرد است و خدمات رسانی برای گیلد ها است.

مواردی که  به آن ها اشاره شد از پر استفاده ترین بخش های فروشگاه بازی هستند .

کلام نهایی

اکثر محصولات فروشگاه کمپانی بلیزارد که معرفی یا به آن ها اشاره شد در سایت ما قرار دارند و می توانید خیلی راحت و سریع هر کدام از آن‌ها را از سایت ما خریداری کنید. (در صورت عدم موجود بودن محصول مورد نظر حتما با پشتیبانی سایت در تماس باشید)

در این نوشته درباره محصولات فروشگاه بلیزارد به خصوص بخش World of Warcraft   آن صحبت کردم. امیدوارم از این مقاله لذت کافی را برده باشید.

 

نویسنده: شکیب عقیلی فر

بیشتر بخوانید

تا به اینجا در شدولند

با گذشت چند هفته از بازی شدولند میتوان گفت بازی شدولند از نسخه ی قبلی در بخش های مختلف بسیار قدرتمند تر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا