شدولندز : آشنایی با دنیای مردگان

شدولندز آشنایی با دنیای مردگان World of Warcraft Shadowlands  تایتان گیم

در این مقاله قصد داریم تا شما را با اطلاعات تکمیلی بدست آمده از بازی World of Warcraft Shadowlands  شدولندز آشنا کنیم.

حدود 2 ماه پیش در آواخر فروردین ماه کمپانی بلیزارد یک نسخه آلفا از جدید ترین اکسپنشن خود را برای تعدادی از بازیکن ها ارسال کرد. برای اینکه آن ها بتوانند تجربه خودشان را با این کمپانی در میان بگذارند. در نتیجه به بهتر شدن این نسخه از بازی کمک کنند. در این نسخه بازیکنان تا لول 53 فقط قابلیت بازی کردن را داشتند. اطلاعات انتشاری بیشتر مربوط به همان قسمت های بازی است.

تغییرات World of Warcraft Shadowlands  

ابتدا می‌خواهیم به یکی از اساسی ترین تغییراتی که بلیزارد در World of Warcraft Shadowlands  اعمال کرده است بپردازیم. بالابردن کیفیت طراحی و شبیه سازی کاراکتر های درون بازی است. یعنی شما در این نسخه می توانید بالای 100 مدل موی متنوع امروزی انتخاب کنید. در کنار آن چندین طرح تتو برای بعضی از کاراکتر ها وجود دارد. همچنین قادرید تنوع بالای رنگ پوست کاراکتر ها از زرد و سفید و سیاه را برای کاراکتر خود انتخاب کنید. این در نوع خودش برای یک بازی MMORPG  منحصر به فرد است.

این طراحی کاراکتر ها به شدت دقیق و زیبا انجام شده است. بدین ترتیب به بالا بردن سطح گرافیکی این بازی که همیشه منتقدان به آن ایراد می گرفتند کمک کرده است.

طراحی شخصیت های شدولندز World of Warcraft Shadowlands  تایتان گیم

مهمترین اطلاعاتی که بازیکنان در نسخه آلفا توانستند بدست اورند ، یکسان سازی Class  های بازی در AOE  هاست که یکی از بزرگترین مشکلات بازی World of Warcraft از نسخه ابتدایی این بازی به شمار می آید و این اختلاف باعث ایجاد تفاوت های سلیقه  ای فراوان در بین بازیکنان برای انتخاب کاراکتر مورد نظر خودشان بوده است که در این نسخه با اخباری که به گوش می رسد بلیزارد سعی کرده است که این یکسان سازی را تا جایی که می تواند به وجود اورد.

قابلیت های جدید برای ساختن کاراکتر در شدولندز

یکی دیگر از تغییرات این نسخه از بازی که در مقاله های قبلی به آن  نپرداختیم اضافه شدن قابلیت ساختن کاراکتر از Class ، Death knight برای Allied Race  ها می باشد  .

در این نسخه Sylvanas  ما را در ماجراجویی های خودش همراه می کند  که مانند نسخه World of Warcraft Legion  یک گروهی همراه ما هستند و مارا همراهی می کنند که Covenants  ها نام دارند که خودشان از تعدادی نژاد مختلف تشکیل شده اند که به معرفی مختصر آن ها در مقاله قبلی مربوط به Shadowlands  پرداخته ایم .

شدولندز: ورود به سرزمین مردگان

همان طور که از نام مقاله هم پیداست اگر بخواهم World of Warcraft Shadowlands را با یک کلمه توصیف کنم آن ورود به سرزمین مردگان است. جایی که داستان یک بار دیگر حدود 12 سال پیش در نسخه World of Warcraft Wrath of the Lichking  مارا به آن جا برده بود. ولی این بار ما به طور کامل از Azeroth  سرزمینی که در نسخه حال حاضر برای آن میجنگیم جدا می شویم. در سرزمین جدیدی که آن را به سرزمین مردگان می توان تشبیه کرد به ماجراجویی ادامه خواهیم داد.

سرزمین مردگان ما در Shadowlands  شامل 5 قسمت می شوند. در هرکدام از آن ها نژادی از بازی حضور دارند تا مارا همراهی و راهنمایی کنند. برای اینکه بتوانیم سیر داستانی بازی را طی کنیم، تمامی این اتفاقات در طول لول 50 تا 60 بازی اتفاق خواهد افتاد. همان طور که اطلاع دارید و در مقاله های قبلی نیز به ان اشاره کردیم در این نسخه تمامی کاراکتر های لول ماکسیمم بازی به لول 50 کاهش داده می شوند. سپس از انجا تا لول 60 داستان سرزمین سایه ها را طی می کنند .

اسامی سرزمین ها در سرزمین مردگان Shadowlands:

  • Bastion
  • Maldraxxus
  • Ardenweald
  • Revendreth
  • Maw

پیش از این یک مقاله در درباره Revendreth  در سایت منتشر کرده ایم که میتوانید در لینک زیر آن را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید : محفل های رِوِندرت و وِنتیر

درکل از خبرهایی که منتشر شده است از سوی بازیکنانی که توانسته بودند نسخه آزمایشی شدولندز را تجربه کنند نظرات راضی کننده و خوبی به گوش می رسد. به خصوص در مورد افزایش گرافیک بازی و اضافه شدن قابلیت های جالبی به بازی و به خصوص به تنظیمات بازی. اگر به سیستمی با سخت افزار خیلی خوبی دسترسی داشته باشید می توانید به راحتی از آن ها بهره ببرید.

تاریخ رسمی انتشار World of Warcraft Shadowlands  هنور به طور دقیق از طرف کمپانی بلیزارد اعلام نشده است. اما شنیده ها به ما نوید آن را میدهد که بتوانیم تجربه این نسخه از سری اکسپنشن های بازی دنیای وارکرافت را در پاییز سال جاری داشته باشیم. لازم به ذکر است که بگویم این بازی به صورت چند نسخه در سایت بلیزارد در حال حاضر قرار دارد. پیشنهاد من به شما این است که قبل از انتشار، ان ها را پیش خرید کنید. برای اینکه بتوانید از قابلیت هایی که در نسخه های پیش خرید این بازی هست بهره‌مند شوید.

انواع نسخه های بازی به صورت های زیر موجود است :

World of Warcraft Shadowlands Base Edition

World of Warcraft Shadowlands Heroic Edition

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

که همه آن ها را به راحتی میتوانید از تایتان گیم خریداری کنید فقط به این مورد توجه کنید که برای اعمال این نسخه ها حتما حساب کاربری شما بآید تا نسخه World of Warcaft Battle for Azeroth  را داشته باشد .

در انتها امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید .

نویسنده : شکیب عقیلی فر

بیشتر بخوانید

شدولند - خرید گیم تایم

تا به اینجا در شدولند

با گذشت چند هفته از بازی شدولند میتوان گفت بازی شدولند از نسخه ی قبلی در بخش های مختلف بسیار قدرتمند تر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا