سیر شکل گیری دنیای وارکرفت و شخصیت ها

wow story

دنیای پر افت و خیز وارکرافت همراه با هزاران قهرمان و شخصیت خوب و بد داستان های زیادی را درون خودش به وجود اورده که در این مقاله نگاه کوتاهی به شکل گیری دنیای وارکرفت و نبرد اصلی داستان که بقیه اکثرا در حاشیه ان قرار دارند می پردازیم .

شخصیت های داستان

در ابتدا شخصیت هایی که قرار است با آن ها تا حدودی در این داستان آشنا شویم و به داستان ما مربوط می شوند را نام می بریم و در ادامه به بررسی سیر شکل گیری دنیای وارکرفت خواهیم پرداخت .

Thrall
Thrall

Illidan Stormrage

Jaina Proudmoore

Malfurion Stormrage

Grom Hellscream

Thrall

Durotan

Gul’dan

varian wrynn

King Llane Wrynn

Lothar

Anduin Llane Wrynn

Sylvanas

medivh

Khedgar

sargeras

داستان شکل گیری دنیای وارکرفت

خب برویم سراغ اصل داستان شکل گیری دنیای وارکرفت !

در اول دنیای وارکرافت ۴ نژاد اصلی وجود داشتند ، undead  ها ، orc  ها ، Night elf  ها و Human  ها که Night elf  ها نیز خودشان خیلی قبل تر از نژاد های دیگر در این دنیا حضور داشتند .

Night elf  ها سالیان سال با لژیون سوزان جنگیدند  و مهارت های خود را افزایش دادند و درآخر توانستند آن‌ها را به عقب برانند و سال های زیادی را در آرامش و آزادی زندگی کنند .

Undead ها به وجود آمده از لژیون ها هستند ، برای ایجاد ترس و ارتشی بزرگ در دنیا ، که رهبر انها Lich king می باشد .

Orc  ها نژادی وحشی هستند از جهان Dreanor  که در دنیایی خارج از Azeroth  قرار دارد و سال ها در آن‌جا زندگی کردند تا اتفاقاتی افتاد که آن ها را از آنجا به سمت Azeroth  کشید که  در ادامه به آن نیز می‌پردازیم .

سیر شکل گیری Azeroth

 

full map azeroth
نقشه کامل Azeroth

پیش از اینکه داستان به وجودآمدن orc ها را مورد بررسی قرار دهیم ، داستانی کوچک از به وجود آمدن Azeroth به زبان امروزی بیان می‌کنیم :

Night elf  ها در سرزمین همیشه شب خود ، با ملکه ای زیبا در کنار چشمه ی جاودانگی زندگی می کردند تا روزی که Sargeras  به خواب ملکه  Night elf  ها می آید و از آن طلب میکند تا پرتالی برایش درست کند که بتواند از جایی که زندانی هست ازاد شده و به Azeroth  بیاید (نایت الف ها ۲ جنگجو وفادار و قوی داشتند به نام های Illidan Stormrage و Malfurion Stormrage که از پسوند اسم های آن ها هم می شود فهمید که با هم برادر هستند )

در ادامه زمانی که پرتال را و به دستور ملکه می‌سازند و باز می‌کنند لژیون های سوزان شروع به وارد شدن به دنیای Night elf  ها می کنند . Malfurion برای مقابله با آن ها می‌رود اما شکست می خورد و لژیون ها وارد Azeroth  می شوند. زمانی که Sargeras  می خواهد وارد پورتال بشود ملکه و تمامی یاران وفادار به ملکه نابود می شوند و انفجار عظیمی رخ می دهد و پورتال نابود می شود در اثر این انفجار Azeroth  به ۵ قسمت کنونی تقسیم می شود .

Illidan در این بین چشمه ی جاودانگی جدیدی را به وجود می اورد و زمانی که Malfurion متوجه می شود برادر خودش را زندانی می کند ، (داستان بعد از آن را گیمر های World of Warcraft  در نسخه های بازی انجام دادند و در جریانش هستند ) و ۵ اژدها ی معروف را برای محافظت از ان قرار می دهد و خود در درخت شهر اصلی Night elf  ها  به خواب ابدی می رود .

در ادامه زمانی که Gul dan  ، Illidan را آزاد می کند تا شاید به او و لژیون ها کمک کند !!! Malfurion دوباره بیدار شده و به کمک ساکنین Azeroth   می آید.

سخن آخر

در این مقاله سیر شکل گیری دنیای وارکرفت کنونی  یعنی Azeroth   را بررسی کردیم ، در مقالات بعدی به بازگویی داستانی درباره ی نبرد طولانی و ابدی Azeroth  می پردازیم .

منتظر نبرد جذاب بین  Orc  ها و Human ها باشید .

 

نویسنده : شکیب عقیلی فر

بیشتر بخوانید

world of warcraft classic

بازگشت به سرآغاز

همان طور که دوست داران دنیای وارکرافت هم اطلاع دارند به زودی شاهد بازسازی اولین نسخه ی این بازی یعنی World of Warcraft

بلیزارد

بلیزارد اعتبار صنعت بازی سازی

یکی از بزرگترین شرکت های بازی سازی دنیا کمپانی بلیزارد است . بلیزارد انترتینمنت (Blizzard Entertainment) زیر مجموعه ی کمپانی اکتیویژن بلیزارد

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *