بازگشت به سرآغاز

world of warcraft classic

همان طور که دوست داران دنیای وارکرافت هم اطلاع دارند به زودی شاهد بازسازی اولین نسخه ی این بازی یعنی World of Warcraft Classic  از بلیزارد خواهیم بود.

همه چیز از بلیزکان ۲۰۱۷ شروع شد . بعد از معرفی نسخه World of Warcraft Battle for Azeroth  بلیزارد دنبال تغییرات جدید و ایده های نو در بازی بود که در نهایت تصمیم گرفت تا اولین نسخه بازی را که برای کهنه کاران این عرصه روز های خوش جوانی یا حتی بچگی را تداعی می کرد بازسازی کند .

بلیزارد در توضیحات تکمیلی که درباره ی این بازی ارائه داده است خبر از یک بازسازی کامل بدون تغییرات کلی را نشان می دهد که می تواند خبر خوبی برای گیمر ها باشد . کاربران این بار می توانند همان نسخه از بازی رو با بالانس ۱۰۰% بدون هیچ ایراد و باگی در کنار یک افزایش گرافیکی چشم نواز تجربه کنند . قطعا به خاطر بازسازی بودن نسخه بازی ما نباید نگران مشکلاتی که در بسته های الحاقی بلیزارد تا چند ماه اول در آن دست و پا می زدیم ، باشیم .

نسخه و آپدیت شروعی این بازی ۱.۱۲ است و تماما شبیه World of Warcraft Classic 1.12  که در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۰۴ ارائه شده است می باشد .  در ابتدا بازی فاقد قسمت PVP  است ولی به مرور شاهد

Honorable Kills برای پاداش به بازیکنان و پس از آن شاهد رونمایی از تعدادی Battlegrounds خواهیم بود که قطعا از نقشه های قدیمی آن به بازی اضافه خواهد شد مانند Alterac Valley   و Warsong Gulch  و در ادامه شاهد نقشه Arathi Basin خواهیم بود .

درباره ی  PVEبازی هنوز اطلاعات خاصی از سوی کمپانی بلیزارد منتشر نشده است .

در این نسخه از بازی دیگر تمامی کلس ها و نژاد های بازی در دسترس نیست و مانند  World of Warcraft Classic  ۸ نژاد و ۹ کلس در دسترس خواهد بود که شامل نژاد های : Human  ، Night elf  ، Dwarf  و Gnome  برای Alliance  و Orc  ، Undead  ، Tauren  و Troll برای Horde  ها می باشد کلس ها نیز شامل Hunter  ،  Rogue  ، Warlock  ، Paladin  ، Warrior  ، Shaman  ، Mage  ، Druid  و Priest  می باشد و همان طور که اطلاع دارید بقیه کلس ها و نژاد ها به مرور در بسته های الحاقی بعدی بازی به دنیای وارکرافت اضافه شده اند .

در ادامه ی درخواست دوستداران دنیای وارکرافت و پرسش های آن ها درباره ایتم های World of Warcraft Classic بلیزارد در طی خبری در حدود ۲ ماه پیش اعلام کرد که به جای تغییرات جزئی بر روی آیتم های بازی سعی در بازسازی تمام و کمال نسخه World of Warcraft Classic 1.12  دارد و آیتم ها نیز مانند همان آپدیت در همان زمان می باشند و هدف کمپانی بلیزارد نشان دادن یک تجربه عالی برای گیمر ها از یک بازی بازسازی شده بدون هیچ عیب و ایرادی و بالانس ۹۹% بازی خواهد بود که واقعا تصمیم خوبی بود که از سوی کمپانی گرفته شد تا بتواند باعث بهبود و پیشرفت نسخه ارائه شده بشود .

در انتها بلیزارد کمی پیش تاریخ عرضه اصلی و نهایی بازی را در تاریخ ۲۷ اگوست ۲۰۱۹ اعلام کرد که البته طی چند مرحله نسخه بتا بازی مورد ازمایش بازیکنان این بازی قرار خواهد گرفت . اولین نسخه بتا چندی پیش و در تاریخ ۱۵ می شروع به کار کرد که گیمر های دنیای وارکرافت که دارای اکانت فعال و گیم تایم بتل نت برای World of Warcraft  هستند می توانند در قسمت تنطیمات با درخواست سوییچ بازی به World of Warcraft Classic  در صورت انتخاب شدن از سمت بلیزارد نسخه بتا بازی را تست و امتحان کنند و نکات قابل توجهشان از بازی را به بلیزارد اطلاع دهند . هدف بلیزارد هم از این کار ارائه یک نسخه بهتر و بی عیب تر از بازی می باشد تا خاطره کهنه کاران این بازی را خراب نکند .

پس از این لحظه روز شمار های خودتان را روشن کنید و منتظر یک شاهکار دیگر از بلیزارد باشید .

در انتها امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید .

نویسنده : شکیب عقیلی فر

بیشتر بخوانید

بلیزارد

بلیزارد اعتبار صنعت بازی سازی

یکی از بزرگترین شرکت های بازی سازی دنیا کمپانی بلیزارد است . بلیزارد انترتینمنت (Blizzard Entertainment) زیر مجموعه ی کمپانی اکتیویژن بلیزارد

آموزش Hunter تلنت Beast Mastery

همان طور که دوست داران World of Warcraft  در جریان هستند ، کلس Hunter  جزو کلس های همیشه محبوب بازی دنیای وارکرفت به

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *