بازگشت به سرآغاز

world of warcraft classic

همان طور که دوست داران دنیای وارکرافت هم اطلاع دارند به زودی شاهد بازسازی اولین نسخه ی این بازی یعنی World of Warcraft Classic  از بلیزارد خواهیم بود.

همه چیز از بلیزکان 2017 شروع شد . بعد از معرفی نسخه World of Warcraft Battle for Azeroth  بلیزارد دنبال تغییرات جدید و ایده های نو در بازی بود که در نهایت تصمیم گرفت تا اولین نسخه بازی را که برای کهنه کاران این عرصه روز های خوش جوانی یا حتی بچگی را تداعی می کرد بازسازی کند .

بلیزارد در توضیحات تکمیلی که درباره ی این بازی ارائه داده است خبر از یک بازسازی کامل بدون تغییرات کلی را نشان می دهد که می تواند خبر خوبی برای گیمر ها باشد . کاربران این بار می توانند همان نسخه از بازی رو با بالانس 100% بدون هیچ ایراد و باگی در کنار یک افزایش گرافیکی چشم نواز تجربه کنند . قطعا به خاطر بازسازی بودن نسخه بازی ما نباید نگران مشکلاتی که در بسته های الحاقی بلیزارد تا چند ماه اول در آن دست و پا می زدیم ، باشیم .

نسخه و آپدیت شروعی این بازی 1.12 است و تماما شبیه World of Warcraft Classic 1.12  که در تاریخ 24 نوامبر 2004 ارائه شده است می باشد .  در ابتدا بازی فاقد قسمت PVP  است ولی به مرور شاهد Honorable Kills برای پاداش به بازیکنان و پس از آن شاهد رونمایی از تعدادی Battlegrounds خواهیم بود که قطعا از نقشه های قدیمی آن به بازی اضافه خواهد شد مانند Alterac Valley   و Warsong Gulch  و در ادامه شاهد نقشه Arathi Basin خواهیم بود .

درباره ی PVE بازی هنوز اطلاعات خاصی از سوی کمپانی بلیزارد منتشر نشده است .

در این نسخه از بازی دیگر تمامی کلس ها و نژاد های بازی در دسترس نیست و مانند  World of Warcraft Classic  8 نژاد و 9 کلس در دسترس خواهد بود که شامل نژاد های : Human  ، Night elf  ، Dwarf  و Gnome  برای Alliance  و Orc  ، Undead  ، Tauren  و Troll برای Horde  ها می باشد کلس ها نیز شامل Hunter  ،  Rogue  ، Warlock  ، Paladin  ، Warrior  ، Shaman  ، Mage  ، Druid  و Priest  می باشد و همان طور که اطلاع دارید بقیه کلس ها و نژاد ها به مرور در بسته های الحاقی بعدی بازی به دنیای وارکرافت اضافه شده اند .

در ادامه ی درخواست دوست داران دنیای وارکرافت و پرسش های آن ها درباره آیتم های World of Warcraft Classic بلیزارد در طی خبری در حدود 2 ماه پیش اعلام کرد که به جای تغییرات جزئی بر روی آیتم های بازی سعی در بازسازی تمام و کمال نسخه World of Warcraft Classic 1.12  دارد و آیتم ها نیز مانند همان آپدیت در همان زمان می باشند و هدف کمپانی بلیزارد نشان دادن یک تجربه عالی برای گیمر ها از یک بازی بازسازی شده بدون هیچ عیب و ایرادی و بالانس 99% بازی خواهد بود که واقعا تصمیم خوبی بود که از سوی کمپانی گرفته شد تا بتواند باعث بهبود و پیشرفت نسخه ارائه شده بشود .

خرید اکانت WOW

عرضه بازی World of Warcraft Classic

در انتها بلیزارد کمی پیش تاریخ عرضه اصلی و نهایی بازی را در تاریخ 27 اگوست 2019 اعلام کرد که البته طی چند مرحله نسخه بتا بازی مورد آزمایش بازیکنان این بازی قرار گرفت . اولین نسخه بتا چندی پیش و در تاریخ 15 می شروع به کار کرد که گیمر های دنیای وارکرافت که دارای اکانت فعال و گیم تایم بتل نت برای World of Warcraft  هستند می توانند در قسمت تنطیمات با درخواست سوییچ بازی به World of Warcraft Classic  در صورت انتخاب شدن از سمت بلیزارد نسخه بتا بازی را تست و امتحان کنند و نکات قابل توجهشان از بازی را به بلیزارد اطلاع دهند . هدف بلیزارد هم از این کار ارائه یک نسخه بهتر و بی عیب تر از بازی می باشد تا خاطره کهنه کاران این بازی را خراب نکند .

نصب و انجام بازی

برای انجام بازی شما نیاز به حساب بلیزارد دارید. اگر پیش از این حسابی نداشتید باید یک حساب جدید ایجاد کنید و در صورتی که پیش از این کاربر بلیزارد بودید باید حساب خود را بازیابی کنید.

سپس با خرید گیم تایم ، اشتراک حساب خود را تمدید نمایید تا بتوانید از انجام این بازی لذت ببرید.

در مرحله بعد ، برای انجام بازی ابتدا برنامه Battle.net را برای سیستم عامل خود دانلود کنید. نسخه Wow Classic را نصب کنید ، کاراکتر جدید ایجاد کنید و از انجام بازی لذت ببرید!

 

نویسنده : شکیب عقیلی فر

بیشتر بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =