آموزش Hunter تلنت Beast Mastery

همان طور که دوست داران World of Warcraft  در جریان هستند ، کلس Hunter  جزو کلس های همیشه محبوب بازی دنیای وارکرفت به شمار می آید که در این مقاله توضیحی راجع به این کلس و به خصوص تلنت Beast Mastery  در آخرین نسخه ی بازی World of Warcraft  Battle for Azeroth به شما ارائه خواهیم داد .

کلس هانتر شامل ۳ تلنت (Talent) زیر است :

  1. Survival : تلنت Dps   مناسب  برای  Pve و Pvp  که بر خلاف ۲ تلنت دیگر Polearm  و Staff  به دست می گیرد و Primary stat  ان نیز Agility  می باشد .
  2. Marksmanship: تلنت Dps   مناسب  بیشتر برای Pvp  که  Bow , Crossbow و  Gun به دست می گیرد و Primary stat  ان نیز Agility  می باشد .
  3. Beast Mastery: تلنت Dps   مناسب برایPve    و Pvp  که  Bow , Crossbow و  Gun به دست می گیرد و Primary stat  ان نیز Agility  می باشد .

اسپل ( لول ) های اصلی این تلنت

Barbed shot

این اسپل که cast  هم ندارد هر  ۱۰ و۱۱ ثانیه یکبار شارژ می شود که البته این دقیق نیست و بستگی به لحظه و هیرو ی شما دارد . شما ماکسیمم تا ۲ تا نیز می توانید شارژش کنید و تا فاصله ۴۰ یارد هم قابل استفاده می باشد . در زمان استفاده هم به تارگت شما و اطرافش حداقل ۱۶k  دمیج یا بیشتر وارد می کند .

بعد از استفاده از این اسپل شما طی ۸ ثانیه ۲۰ focus  دریافت می کنید .

Cobra shot

فاصله استفاده تا ۴۰ یاردی ، هر بار استفاده نیاز به ۳۵ focus  دارد ، حداقل ۶k  به بالا در هر بار استفاده دمیج وارد می کند و با هر استفاده ۱ ثانیه cd   لول Kill Command  شما کاهش خواهد یافت.

Kill Command

در هر استفاده پت شما ،  بستگی به مقدار Mastery  و Cr  شما احتمال دارد حدودا ۹k  به بالا physical Damage  وارد کند که نیاز به ۳۰ focus  دارد و cd  آن بستگی به استفاده از Cobra shot  قابل تغییر است که در ابتدا ۶.۷ ثانیه می باشد .

 

Bestial Wrath

تا ۱۰۰ یاردی قابل استفاده است و تاثیرش روی پت شما می باشد . ۱.۵ دقیقه cd  دارد و برای ۱۵ ثانیه Dps  پت شما ۲۵% افزایش پیدا می کند  با هر بار استفاده از Barbed shot ، دوازده ثانیه cd  این لول کاهش پیدا می کند و از مهمترین اسپل های این تلنت به حساب می اید .

تلنت گیری در Beast Mastery

می رسیم به تلنت گیری در Beast Mastery  ،  تلنت گیری Pve  بیشتر سلیقه ای  است و به سبک بازی شما بستگی داره . من برای شما تصویر یک تلنت گیری برای Pvp  را در زیر قرار می دهم که می توانید از آن استفاده کنید . شخصا تلنت گیری های زیادی را در بازی تست کردم و از نظر من این بهترین تلنت گیری است ،  ولی باز به سلیقه و سبک بازی شما قابل تغییر می باشد .

Wow talents

بررسی تلنت Beast Mastery

در لول ۱۵ :  Killer instinct  که باعث می شود ۵۰% دمیج Kill Command  شما زمانی که سلامتی دشمن شما زیر ۳۵% هست افزایش پیدا کند .

در لول ۳۰ : Chimaera shot  که توضیح آن را به طور کامل در ادامه اشاره خواهم کرد . از ویژگی های خوب این اسپل  آن است که با استفاده کردن آن در لحظه به شما ۲۰ focus  اضافه می کند .

active ability that deals high damage on a 15-second cooldown which is reduced by Haste. It can hit up to 2 targets that are close to each other

 

در لول ۴۵ : Natural Mending  که به شما یک لول به نام Exhilaration  را اضافه می کند که در زمان استفاده آن برای هیروی  شما ۳۰% و برای پت شما ۱۰۰%  کل Health  آن ها ، به آن ها اضافه می شود .

 

در لول ۶۰ : A Murder of crows  وقتی شما این اسپل را استفاده می کنید چند پرنده به تارگت شما حمله می کنند و در طی ۱۵ ثانیه حدود ۴۰k  دمیج به ان وارد می کنند که cd  این لول ۱  دقیقه می باشد. البته زمانی که تارگت شما کشته شود نیز حتی زود تر از ۱ دقیقه این لول اماده استفاده مجدد می باشد .

 

در لول ۷۵ : Posthaste  این لول که Passive    نیز می باشد باعث می شود  زمانی که شما اسپل Disengage  را استفاده می کنید برای ۴ ثانیه Movment speed  شما را تا ۱۰۰% افزایش می دهد که خب برای استفاده در arena  خیلی مفید می باشد .

 

در لول ۹۰ : Stomp  این تلنت به شما قابلیت آن را می دهد که با هر بار استفاده از Barbed shot  حدود ۴.۵k  دمیج (Damage) به دشمنان اطراف تارگت خود وارد کنید .

 

در لول ۱۰۰ : Aspect of the Beast  گل سرسبد تلنت شما است و تاثیر زیادی بر روی  هیرو ی شما میگذارد . توضیحات کامل آن را در ادامه اشاره خواهم کرد ، که از مهمترین آن ها می شود به افزایش ۳۰% دمیج پت شما اشاره کرد .

increases the damage of your pet’s Basic Attacks by 30%. It enhances your pet spec’s passive effects by 50% as well. Leech from Ferocity is increased by 5%, maximum health from Tenacity is increased by 2.5%, and Movement Speed from Cunning is increased by 4%

 

در انتهای این تلنت گیری شما ۴ تا تلنت انحصاری pvp  می توانید بگیرید که زیر هرکدام در بازی قید شده که مربوط به pvp  یا pve  می باشد که بستگی به جایی که می خواهید  استفاده کنید. مثلا arena  یا battleground  می توانید آن ها را تغییر بدید که در تصویری که پیش از این قرار دادم یک تلنت متعادل و مناسب برای pvp  می باشد که می توانید از ان استفاده کنید .

در اخر Hunter Beast Mastery  ، که در نسخه جدید و اپدیت های ۸.۱.۵ توجه خاصی به آن نشده و عموما نمیتوان به آن هیرو bug گفت . علاوه بر این تا حدودی هم نسبت به قبل ضعیف تر شده و طرفداران خود را  از دست داده است .  البته بلیزارد قول کمی تغییر را به دوستداران این کلس در اپدیت های اینده بازی داده است .

امیدوارم از این مقاله استفاده کافی را برده باشید ،  در مقاله های بعدی به اموزش و بررسی بقیه کلس های بازی نیز می پردازیم .

نویسنده:

شکیب عقیلی فر

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *