Previous
Next

محصولات

Overwatch
World of Warcraft Azeroth
World of Warcraft bundle
World of Warcraft Mounts
World of Warcraft Pets
WOW

دنیای وارکرفت یک بازی نقش آفرینی چند نفره (multi-player) آنلاین است که در سال ۲۰۰۴ توسط شرکت بلیزارد (Blizzard Entertainment) به بازار عرضه شد. این بازی چهارمین نسخه عرضه شده از سری بازی های Warcraft است.

ورد آف وارکرفت در سال ۲۰۰۱ تولید شد و در دهمین سال تاسیس وارکرفت در ۲۰ نوامبر ۲۰۰۴ به بازار عرضه شد.

مشابه سایر بازی های نقش آفرینی چند نفره آنلاین برای بازی کردن این بازی شما نیاز به پرداخت حق عضویت دارید . در صورتی که حق عضویت بازی را پرداخت نکنید، کاراکتر حداکثر تا مرحله ۲۰  می تواند پیش برود و بسیاری از ویژگی ها و امکانات بازی قفل هستند و قابل استفاده نیستند.

در این فروشگاه ، انواع محصولات و بسته های الحاقی بازی و اکانت ورد آف وارکرفت به فروش می رسد ، تا بتوانید بدون محدودیت از این دنیای جذاب لذت ببرید.

Overwatch یک بازی ویدیویی، تیم محور چند نفره ، اول شخص شوتر (First Person Shooter یا FPS) است که به وسیله شرکت بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment ) توسعه داده شده ، و در ۲۴ می سال ۲۰۱۴ برای دستگاه های پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس و ویندوز به بازار عرضه شد.

در این فروشگاه دو نسخه استاندارد و Legendary برای خرید و استفاده شما عزیزان موجود است.

محصولات ویژه

مشتریان ما چه می گویند؟

جدیدترین مقالات

world of warcraft classic
wow

بازگشت به سرآغاز

همان طور که دوست داران دنیای وارکرافت هم اطلاع دارند به زودی شاهد بازسازی اولین نسخه ی این بازی یعنی World of Warcraft Classic  از بلیزارد خواهیم بود. همه چیز از

بیشتر بخوانید »